آسانسورهای صنعتی در کارخانه‌ها و کارگاه‌های صنعتی پیشرفته در دنیا و مخصوصاً در صنایع خاص از قبیل : نفت، گاز، پتروشیمی و معادن، کارخانجات سیمان و معادن و سیلوها نیاز زیادی به راه‌اندازی آسانسور صنعتی و آسانسورهای کارگاهی و نیز آسانسورهایی که قابلیت ضد انفجار و یا ضد گرد و غبار و ضد آب دارند حس می‌گردد، رعایت کامل استاندارد و ایمنی در فرایند طراحی و نصب و راه اندازیی اینگونه از پروژه ها از درجه اهمیت بالایی برخوردار می باشد. از همین رو تعداد کمی از شرکت های آسانسوری توانایی طراحی و مونتاژ، محاسبات و پیاده سازی پروژه های آسانسورهای صنعتی و بالابر صنعتی را دارند، مخصوصا اگر قابلیت ضد اشتعال و ضد انفجارو ضد آب بودن به پروژه افزوده گردد.

آسانسورهای صنعتی با توجه به کاربری دارای درجه کیفی های مختلف و کد آی پی های خاص میباشد که شرکت آسانسور بهسواران با محاسبات دقیق و مهندسی شده بهترین پیشنهاد فنی را به کارفرمایان محترم در تمامی مشاغل معرفی مینماید..

شرکت آسانسور بهسواران با توجه به نیاز مشتریان و کارفرمایان محترم پکیج های متنوعی از آسانسورهای صنعتی را طراحی و تامین نموده و آمادگی خود را برای مشاوره نصب و اجرای انواع آسانسورهای کارگاهی با کاربری های متنوع را اعلام میدارد.

جهت دریافت کاتالوگ و اطلاع از پکیج های آسانسورصنعتی و مشاوره و کارشناسی رایگان با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.