آسانسورهای هیدرولیک به طور کلی برای ساختمان هایی تا حداکثر 7توقف بیشترین کاربرد را دارند و انواع مختلفی دارد.مدل های مسافر بر،باربر،غذابر،صنعتی و فروشگاهی و… که همگی از سیستم محرکه با فشار روغن هیدرولیک بهره میبرند.

آسانسورهای هیدرولیک با توجه به قیمت اقتصادی و ایمنی بالا بازار مطلوبی در صنعت آسانسور دارد و با توجه به مزایای این نوع از آسانسورها برای نصب در ویلاها ، پاساژ و مراکز اداری تجاری ، بیمارستان ها ، کارگاه های صنعتی و فروشگاه ها مورد استفاده قرار میگردد.آسانسورهای هیدرولیکی با توجه به سازه ساختمان به دوصورت جک مستقیم و جک غیر مستقیم قابل طراحی و اجرا میباشد.آسانسورهای هیدرولیک میتواند به صورت دکوراتیو ولوکس طراحی شود و جلوه ظاهری زیبایی داشته باشد و یا به صورت صنعتی با آی پی مناسب شرایط محیطی نصب و اجرا گردد.

از مزایای آسانسورهای هیدرولیک میتوان به میزان مصرف انرژی بسیار پایین ، حرکت نرم وایمن،اجرای بدون موتورخانه و بدون نیاز به چاه ، اجرا با برق تکفاز و طراحی به صورت 3 وجه شیشه ای اشاره کرد..

 

شرکت آسانسور بهسواران با توجه به نیاز مشتریان و کارفرمایان محترم پکیج های متنوعی از آسانسورهای هیدرولیک را طراحی و تامین نموده و آمادگی خود را برای مشاوره نصب و اجرای انواع آسانسورهای هیدرولیک با کاربری های متنوع را اعلام میدارد.

جهت دریافت کاتالوگ و اطلاع از پکیج های آسانسور هیدرولیک و مشاوره و کارشناسی رایگان با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.