آسانسورهای گیرلس نسل جدیدی از تکنولوژی آسانسورها میباشد و در حال حاضر با توجه به مزایا و کیفیت عملکرد مطلوب خود جایگزین آسانسورهای با موتور گیربکس شده . در این سیستم گیربکس تبدیل دور، جای خود را به کنترلر تغییر سرعت از طریق کاهش و افزایش فرکانس و ولتاژ داده است. این فن آوری جدید حجم سیستم محرکه را کاهش داده، امکان نصب موتور در داخل چاه آسانسور را فراهم نموده است. در این حالت موتورخانه از بالای داکت آسانسور حذف شده، هزینه های ساختمانی کاهش و امکان توقف در پشت بام ساختمان به سهولت امکان پذیر می گردد.

موتورهای گیرلس بدون صدا و لرزش هستند نیاز به تعویض روغن ندارند و با توجه به سیستم نصب 2به یک حرکتی به مراتب نرم تر و با کیفیت تر از آسانسورهای گیربکس دارد.

طراحی و اجرای آسانسورهای گیرلس نیاز به دانش فنی بالایی دارد و محاسبات ویژه ای برای اجرای این نوع از آسانسورها وجود دارد شرکت آسانسور بهسواران با تجهیزات حرفه ای و مهندسین مجرب سالهاست که در طراحی اجرا و نصب آسانسورهای گیرلس پیشرو بوده و رزومه درخشانی از انواع پروژه های ساختمانی با آسانسورهای گیرلس و خاص دارد.

شرکت آسانسور بهسواران با توجه به نیاز مشتریان و کارفرمایان محترم پکیج های متنوعی از آسانسورهای گیرلس را طراحی و تامین نموده و آمادگی خود را برای مشاوره نصب و اجرای انواع آسانسورهای گیرلس با موتورخانه و بدون موتورخانه را اعلام میدارد.

جهت دریافت کاتالوگ و اطلاع از پکیج های آسانسور گیرلس و مشاوره و کارشناسی رایگان با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.