موتور گیرلس

معرفی کامل موتور گیرلس زیلابگ

 

مقدمه

در حقیقت موتور گیرلس زیلابگ یکی از برندهای شناخته شده در بازار امروزه است که در طرفداران خاص خود را دارد. این محصول در کشور آلمان طراحی شده است و به صورت انبوه در اختیار مشتری قرار گرفته و تولید می شود. کیفیت عالی و استفاده از قطعات مرغوب و مقاوم موجب شده افراد زیادی به خرید آن اقدام کنند. در اینجا به منظور آشنایی بیشتر با این محصول لازم است ادامه مطلب را دنبال کنید.

همه چیز در رابطه با معرفی کامل موتور گیرلس زیلابگ

اورکا ارشمیدس در سال 230 قبل از میلاد هنگامی که قرقره با جعبه چوبی به عنوان کابین به بالا قلاب شد و با نیروی عضلانی به کابین فولادی یا شیشه ای کشیده شده، بر معماری استفاده از آسانسور تأکید کرد. امروزه با اصرار سیستم حمل و نقل هوشمند و پایدار، فناوری آسانسور در معرض نوآوری بی وقفه در زمینه الگوریتم کنترل و موتور الکتریکی قرار گرفته است. موتورهای جریان مستقیم DC  برای سال ها به عنوان نوع استاندارد موتورهای آسانسور بودند و با پیشرفت تکنولوژی درایو، موتورهای جریان متناوب AC به ویژه موتورهای القایی در چند سال گذشته شکوفا شدند، اما بعداً با معرفی موتور گیرلس زیلابگ تکنولوژی انقلاب آسانسور از نظر کیفیت برق آغاز شد. این موتور امروزه در اکثر برج ها و امکان مختلف استفاده می شود و بسیار کاربرد دارد.

موتور گیرلس زیلابگ

موتور گیرلس زیلابگ

 

 دگرگونی موتور الکتریکی با ورود موتور گیرلس زیلابگ

موتورهایی با محاسبات دینامیکی از قبیل، موتور گیرلس زیلابگ برای راهنمایی طراحان تکامل یافته اند تا به طراحان و سازندگان موتورهای الکتریکی کمک کنند. در سال 1880، موتور الکتریکی توسط ورنر زیمنس بر روی سیستم آسانسور اعمال شد که در آن زمان صنعت آسانسور شاهد دگرگونی در فناوری موتورهای الکتریکی بود. با پیشرفت تکنولوژی، تغییرات زیادی در موتورهای ترانزیت عمودی از نظر افزایش کارایی، کاهش مصرف برق و اندازه ایجاد شد. کنترل الکترونیکی که از سال 1960 در صنعت آسانسور معرفی شد، کیفیت سواری را به طرز باورنکردنی افزایش داده و همچنین حرکت مردم را سریعتر می‎کند.

 

بررسی موتور گیرلس

بررسی موتور گیرلس

 

تکامل موتورها در سیستم حمل و نقل عمودی و بررسی موتور گیرلس زیلابگ

بسیاری از موتورها مستقیماً از منبع تغذیه تغذیه می شوند، بدون هیچ گونه کنترلی مانند تغییر سرعت. در هنگام راه اندازی، آسانسور برای غلبه بر گرانش و جابجایی توده ها به حداکثر گشتاور نیاز دارد. نیاز به حداکثر گشتاور، کاهش جریان راه اندازی، کاهش مصرف برق و دامنه آسانسور را به استفاده از موتورهای ویژه واداشت.

موتورهای روتور سیم پیچی

این موتورها در سال 1940 مورد استفاده قرار گرفتند و دارای جریان راه اندازی بالا یعنی حداکثر 15 تا 16 برابر جریان نامی، مقاومت روتور بالا و گشتاور راه اندازی نسبتاً کم هستند. به منظور دستیابی به گشتاور راه اندازی مورد نیاز و محدود کردن جریان راه انداز، مقاومت های خارجی در هنگام راه اندازی اضافه شدند که از طریق حلقه های فاز به سیم پیچ متصل می شدند، اما با شتاب دادن به آسانسور حذف شدند. با این کار می توان به موازات افزایش گشتاور راه اندازی، به جریان راه اندازی کمتری دست یافت. اما چالش های مربوط به تعمیر و نگهداری، راه اندازی و بهره برداری از آسانسور گران و پیچیده بود، از این رو این موتور برای برخی از موتورهای ارزان تر و کم پیچیده تر آزاردهنده بود.

مشخصات موتور گیرلس زیلابگ

اگر بخواهیم به بررسی مشخصات موتور گیرلس زیلابگ بپردازیم باید گفت که این موتور دارای ظرفیتی در حدود 450 کیلوگرم است، فاقد گیربکس بوده و برخورداری از اینورتر در آن موجب شده حرکتی نرم و عالی را در آسانسور داشته باشد. سرعت آن چیزی در حدود 1.6 متر بر ثانیه می باشد. از 2 سال گارنتی برخوردار است و 10 خدمات پس از فروش را داراست. برخورداری از کمترین صدا در حین حرکت بین موتورهای آن موجب شده افراد زیادی را مشتاق به خرید آن کند.

 

مشخصات موتور گیرلس

مشخصات موتور گیرلس

 

قیمت و بررسی مزایای خرید موتور گیرلس زیلابگ

امروزه با توسعه علم و صنعت و گسترش فناوری موجب شده ما شاهد رشد آن در صنایعی از قبیل آسانسور هم باشیم. در حال حاضر بسیاری از آسانسورهای کششی از موتور گیرلس زیلابگ که مزایای فراوانی را به همراه دارد که در زیر شرح داده شده است:

  • کاهش مصرف برق و انرژی
  • بازدهی و راندمان بالا در حین استفاده از آسانسور
  • نصب آسان و سریع
  • کاهش آلودگی صوتی
  • برخورداری از آهنرباهای یاکیفیت و پایدار در این محصولات
  • استفاده از موتورAC
  • قابلیت استفاده در بسیاری از مراکز صنعتی

طراحی زیبا و چشم نواز، کیفیت بالا و پایداری قطعات آن موجب شده از قیمتی بسیار بالا نسبت به قطعات موجود در بازار برخوردار باشد. برای خرید آن لازم است با کارشناسان و متخصصان این حوزه مشورت کنید تا با آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه به خریدی مطمئن اقدام نمایید. می  توانید با مراجعه به سایت بهساوران و مشاهده لیست قطعات، محصول موردنظر خود را با خیالی آسوده سفارش دهید. در صورت هر گونه آسیب یا نیار به تعمیر، این شرکت دارای خدمات پس از فروش هم می باشد که می توانید به راحتی از خدمات آن استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.