سرویس و نگهداری آسانسور

آسانسور بهسواران
آسانسور هیدرولیکی برای ساختمان بهتر است یا کششی؟
دسامبر 22, 2020
آسانسور بهسواران
تعمیر سرویس و نگهداری آسانسور
دسامبر 26, 2020
آسانسور بهسواران

از آنجا که هر وسیله ای که توسط انسان ساخته می شود دارای طول عمر مشخصی است ( البته خود انسان نیز طول عمر معین دارد) لذا تعمیر و تعویض قطعات همه وسائل لازم و ضروری است ، مخصوصا وسائلی که با سلامتی و حفظ جان آدمیزاد رابطه مستقیم دارند از واجبات 100% است مثلا سرویس و نگهداری آسانسور و بازرسی از آن بالاخص بصورت دوره ای بسیار بسیار مهم و ضروری می باشد.


نحوه کارکرد آسانسور چگونه است ؟

قاعده کلی عملکرد آسانسور شبیه به سیستم قرقره بالابر است که برای بیرون کشیدن آب از چشمه استفاده می شود. تنها فرق سیستم آسانسور با قرقره بالابر این است که قرقره به صورت دستی اداره می شود ، در حالی که آسانسور از مکانیزم های پیشرفته ای برای تحمل بار استفاده می کند. در اصل آسانسور یک جعبه فلزی در ابعاد مختلف است که به یک طناب فلزی بسیار سخت متصل شده است. این طناب از چرخ قرقره آسانسور در قسمت موتورعبور می کند. در اینجا چرخ قرقره همانند چرخ در سیستم قرقره بالابر دستی است و کار آن محکم نگه داشتن طناب فلزی می باشد. این سیستم توسط یک موتور قابل اجرا است. هنگامی که سوئیچ روشن است و آسانسور بالا و پایین می رود یا متوقف می شود ، موتور می تواند فعال شود.

آسانسور بهسواران

انواع آسانسور :

دسته بندی انواع آسانسور جهت سرویس آسانسور با توجه به مکانیسم ، ارتفاع ساختمان و نوع ساختمان به شرح زیر است :

دسته بندی آسانسورها بر اساس مکانیسم :

 1. آسانسور کششی
 2. آسانسور هیدرولیکی
 3. آسانسور شیشه ای
 4. آسانسور بالابرنده

دسته بندی آسانسورها بر اساس نوع ساختمان :

 1. آسانسور مسکونی
 2. آسانسور کشاورزی
 3. آسانسور بیمارستان
 4. آسانسور صنعتی
 5. آسانسور مخصوص پارکینگ ها

دسته بندی بر اساس ارتفاع ساختمان :

 1. ساختمان هایی با ارتفاع کم ( بین 1 الی 3 طبقه )
 2. ساختمان هایی با ارتفاع متوسط ( بین 4 الی 12 طبقه )
 3. ساختمان هایی با ارتفاع بلند ( بیشتر از 12 طبقه )

آسانسور هیدرولیکی

آسانسور هیدرولیکی توسط پیستونی که درون یک سیلندر حرکت می کند ، از طریق نیرو تغذیه می شود. حرکت پیستون را می توان با پمپاژ روغن هیدرولیک به سیلندر انجام داد. پیستون کابین آسانسور را به راحتی بالا می برد و روغن را می توان با یک شیر الکتریکی کنترل کرد.

آسانسور بادی ( پنوماتیک )

آسانسور پنوماتیک را می توان با یک سیلندر خارجی بسیار شفاف طراحی کرد. کارکرد ، نگهداری و نصب این دسته از آسانسورها در مقایسه با آسانسورهای سنتی بسیار ساده است. به دلیل طراحی مستحکم آن ، قابل استفاده در منازل می باشد. از مزایای اصلی استفاده از این آسانسورها می توان به طراحی محکم و روان ، سرعت و انعطاف پذیری ، کارآمد بودن انرژی و بسیار بی خطر بودن اشاره کرد.

آسانسورهای کششی

این دسته از آسانسورها جز محبوب ترین ها هستند که شامل کابل های فولادی و طناب های بالابر بوده که در بالای قرقره به موتور متصل شده است. کاربرد این نوع از آسانسورها برای ساختمان هایی با ارتفاع متوسط و بلند بوده و سرعت حرکتی بسیار بیشتر از آسانسورهای هیدرولیک دارند. وزنه تعادل در این آسانسورها باعث می شود که آسانسور بسیار کارآمد باشد.

آسانسور کپسولی

این دسته از آسانسورها در ساختمان های بسیار شیک به عنوان دکوراسیون آن ساختمان استفاده می شوند. ویژگی و برتری این آسانسور عمدتا به دلیل طراحی آن است.

سرویس آسانسور چیست ؟

امروزه اهمیت استفاده از آسانسور را همه ما درک می کنیم. استفاده از این وسیله نقلیه زندگی را برای ما آسان تر کرده است. فرقی ندارد که در منزل ، محیط کار و یا فضاهای تجاری آسانسور نصب شده باشد ، این وسیله نقلیه یک اختراع عالی برای جا به جایی راحت از یک مکان به مکانی دیگر است. اما باید در نظر داشته باشید که همانند سایر وسایل کامپیوتری و موتوری ، آسانسورها نیز هر از گاهی نیاز به تعمیر دارند و اینجاست که شما نیاز به یک شرکت خدماتی حرفه ای برای سرویس و نگهداری آسانسور ساختمان خود خواهید داشت.

همانند سایر تجهیزات مدرن ، آسانسورها نیز تکامل یافته و تکنولوژی آن ها رو به پیشرفت است. آسانسورها در طول عمر خود نیاز به تعمیر و نگهداری دارند. تکنسین های شرکت خدماتی آس امکان سرویس آسانسور ، سرویس و نگهداری ، مدرن سازی و بازرسی و سایر خدمات آسانسورهای مسکونی را برای شما فراهم می کنند.

زمانی که آسانسور خراب شود کارکنان ، مشتریان ، فروشندگان و بازدیدکنندگان را تحت تاثیر قرار می دهد. در حقیقت از کار افتادگی آسانسور بر روند کار تاثیر منفی گذاشته و جا به جایی وسایل از یک طبقه به طبقه دیگر دشوار خواهد شد. برای کسانی که آسانسور در منزل خود دارند ، خدمات تعمیراتی برای کمک به اشخاصی که در مرحله اول به آسانسور نیاز دارند ، بسیار ضروری است.

خراب شدن آسانسور به مرور زمان باعث پوسیدگی و خوردگی شده و این پوسیدگی باعث از کار افتادن آسانسور می گردد. متخصصان شرکت بهسواران با کدها ، بهترین شیوه ها و نیازهای ساختاری در سطح تجاری و مسکونی آشنا هستند. اگر وضعیت آسانسور به قدری بد باشد که نه تنها نیاز به سرویس و نگهداری بلکه نیاز به نوسازی و به روز رسانی داشته باشد ، متخصصان شرکت بهسواران با بهترین راهکارها این مشکلات را حل خواهند کرد!


به عنوان یک شبکه حرفه ای متخصصان و یک شرکت خدماتی سرویس آسانسور ، بهترین و ایمن ترین خدمات را به شما ارائه می دهیم تا با خیال راحت از آسانسور خود استفاده نمایید.


سرویس و نگهداری آسانسور

در تمامی ساختمان ها روزانه به طور مداوم از آسانسورها استفاده می شود. تعداد دفعاتی که از یک آسانسور در طول روز ، ماه و حتی سال استفاده می شود ممکن است شما را شگفت زده کند. گاهی اوقات در طول یک سال میزان استفاده از آسانسور بیشتر از رانندگی با اتومبیل در مسافت 100,000 مایل است. با این مقدار استفاده ، قطعا نیاز به بازرسی و تعمیر و نگهداری آسانسور وجود دارد. آسانسورها همانند اتومبیل شما سیستم های مکانیکی و برقی دارند. برنامه ریزی تعمیر و نگهداری دوره ای آسانسور بسیار مهم است ، زیرا اطمینان حاصل می شود که کاملا امن بوده و هیچ خطری ندارد.

تکنسین های شرکت بهسواران دانش و مهارت لازم جهت سرویس آسانسور و همچنین تشخیص هرگونه مشکل احتمالی را دارند. پس از تشخیص مشکلات احتمالی در هنگام بررسی تعمیر و نگهداری ، متخصصان ما به مشتریان کمک می کنند تا از تعمیرات پرهزینه در آینده جلوگیری کنند. علاوه بر این ، ما از جدیدترین ابزارها و تجهیزات استفاده می کنیم تا بالاترین کیفیت کار بازرسی آسانسور را به مشتریان خود ارائه دهیم و همچنین خدماتی برای آسانسورهای مسکونی و تجاری ارائه می دهیم.

متوسط طول عمر مفید آسانسورها 20 الی 25 سال است که البته این موضوع بستگی به نوع واحد و سایر عوامل تاثیر گذار دارد ، اما در مورد واحدهای مجزای آن چه طور ؟! برخی از رایج ترین عوامل تاثیر گذار در طول عمر آسانسورها عبارتند از :

 • عدم نگهداری صحیح و سرویس به موقع آسانسور
 • عدم به روز رسانی قطعات آسانسور
 • مراحل نامناسب نصب آسانسور
 • استفاده بیش از حد از آسانسور
 • استفاده بیش تر از حداکثر ظرفیت آسانسور
 • استفاده نامناسب همچون استفاده از آسانسور مسافربر به جای آسانسور باربر
 • در معرض هوا قرار گرفتن به خصوص در مناطق ساحلی که مستعد خوردگی و زنگ زدگی می باشند

سرویس قسمت داخلی آسانسور :

 1. بررسی هر گونه آسیب دیدگی دیواره ، سقف و نرده مخصوص دستگیره آسانسور
 2. بررسی وضعیت چراغ نشانگر و تعویض چراغ های سوخته
 3. بررسی وضعیت بالا و پایین رفتن آسانسور و دقت سطح تراز ، افزایش و کاهش سرعت. هر گونه تنظیمات لازم را در صورت نیاز انجام دهید
 4. بررسی حرکت روان درب ها
 5. بررسی عملکرد صحیح محدود کننده درب و انجام تعمیرات لازم

سرویس و نگهداری اتاق ماشین آسانسور :

 • اطمینان حاصل کنید که هیچ ماده غیرمرتبط با آسانسور در اتاق آن وجود نداشته باشد
 • بررسی نشتی ، لرزش های غیرمتداول و یا پوسیدگی اجزای آسانسور
 • بررسی سوختگی ، ساییدگی و یا گرمای بیش از حد اجزای الکتریکی
 • بررسی سطح روغن

سرویس قسمت بالای اتاق آسانسور :

 • بررسی کارکرد درست دکمه توقف و بازرسی
 • برداشتن هر نوع آشغال و کثیفی را از بالای اتاق آسانسور
 • بررسی اجزای قابل مشاهده ( همچون غلطک، گارد ریل و دستگاه های تراز ) در سرویس آسانسور
 • بررسی کابل حرکت ( از لحاظ پوسیدگی و اتصالات )
 • بررسی گرداننده درب و اجزای آن

سرویس و نگهداری آسانسور

مدرن سازی آسانسورها

آیا شما یک آسانسور قدیمی در محیط کار و یا منزل خود دارید ؟! آسانسورها قطعاتی از فناوری هستند که به پیشرفت خود ادامه می دهند. تحقیق و توسعه الگوهای اولیه آسانسورها را به قرن بیست و یکم رسانده است. آسانسورهای تولید شده امروزه باهوش تر ، سریعتر و ایمن تر هستند. اگر در حال حاضر فضای منزل یا تجاری شما دارای یک آسانسور نصب شده است ، نیازی به خرید یک دستگاه جدید ندارید. شرکت خدماتی آس به شما کمک می کند تا آسانسور فعلی خود را مدرن کرده و کدهای آن را به روز کرده و آن را مطابق با استانداردهای روز ایمن کنید.

هر چند وقت یکبار برای سرویس آسانسور اقدام کنیم ؟

آسانسورها فقط محدود به مراکز خرید و فروشگاه های بزرگ نیستند. امروزه در تمامی ساختمان های اداری و مسکونی آسانسور وجود دارد. البته آسانسورهای مسکونی ماشین های پرهزینه و پیچیده ای هستند ، بنابراین طبیعی است که شما باید برای سرویس و نگهداری آسانسور اقدام نمایید. بازه زمانی بازرسی آسانسور به فاکتورهای مختلفی همچون موارد ذکر شده در لیست زیر بستگی دارد :

مدل آسانسور

همانند سایر لوازم خانگی بزرگ ، انواع و مدل های مختلف آسانسور نیز موجود است. شما باید از شرکتی که آسانسور را خریداری می کنید درباره بازه زمانی بازرسی آسانسور بپرسید. برخی از آسانسورها دارای قطعات منحصر به فرد یا غیرمعمولی هستند که به انواع خاصی از خدمات آسانسور نیاز دارند.

محل سکونت شما

در شهرهای مختلف مقررات ایمنی متفاوتی برای نحوه عملکرد و مراقبت از آسانسور مسکونی وجود دارد. همچنین ممکن است در مورد هزینه ها یا مجوزهای مربوط به استفاده از آسانسور منازل ، قوانین خاصی وجود داشته باشد که پیروی از آن ها بسیار اهمیت دارد!

نوع قرارداد

ممکن است در قرارداد نصب آسانسور ، مدت زمان سرویس و نگهداری آسانسور ذکر شده باشد. حتی موارد تحت پوشش در قرارداد ذکر شده و زمان بازرسی آسانسور نیز ممکن است مشخص شده باشد. هنگام نصب آسانسور باید نوع پیمانکاری را انتخاب کنید که برای نیازهای شما بهترین کار را انجام دهند.

در حالی که فاکتورهای فوق در هنگام تصمیم گیری در مورد بازرسی آسانسورهای مسکونی یا اداری به کار می روند ، یک قاعده کلی این است که آسانسور شما هر سال یک بار سرویس دهی شود. این میزان زمانی است که توسط اکثر شرکت های آسانسور توصیه می شود.

اکثر مدیران ساختمان پس از خرابی آسانسور و یا بازرسی و استعلام آن ها توسط کارشناسان متوجه ناکارآمد بودن خدمات تعمیر و نگهداری آسانسورها می شوند. اگر وجود آسانسور برای ساختمان شما حیاتی است ، بنابراین باید در نظر داشته باشید که ممیزی های منظم را انجام داده و معیارهای اضافی را ردیابی کنید. به این ترتیب می توانید قبل از خرابی یا استناد به بازرسی ، شرایط عدم نگهداری را تشخیص دهید. سعی کنید در قرارداد خود زمان لازم برای بررسی و نگهداری و تعمیرات لازم برای آسانسور را ذکر کنید. مجموع حداقل ساعت های مورد نیاز برای سرویس آسانسور بستگی به نوع و ، نحوه استفاده و سن آسانسور دارد. خدمات با کیفیت سرویس آسانسور شرکت آس شامل موارد زیر نیز می باشد :

 1. آسانسورهای جدید : اگر به دنبال نصب آسانسور جدید در محل سکونت و یا محل کار خود هستید ، با توجه به بودجه شما سرویس های نصب آسانسور مختلفی را به شما ارائه خواهیم داد.
 2. تعمیر آسانسور : وقتی آسانسور از کار بیافتند ، برای همه ساکنین ساختمان ناخوشایند می باشد. در چنین شرایطی نگران نباشید! تیم ما به سرعت وارد عمل شده تا آسانسور شما را به شرایط کاری قبلی برگرداند.
 3. برنامه نگهداری از آسانسور : نگهداری مناسب آسانسور یکی از بهترین اقدامات ایمنی است که می توانید انجام دهید. با سرویس های دوره ای آسانسور ، می توانید هم در هزینه های اضافی صرفه جویی کنید و مانع آسیب های جدی پیش رو گردید.

انواع خدمات سرویس آسانسور :

 • بازرسی = بازرسی از آسانسور در مقاطع زمانی برنامه ریزی شده صورت می پذیرد تا معلوم شودکه آیا آسانسور به سرویس نیاز دارد یا به تعمیرات پیشگیرانه ؟!
 • سرویس = در صورتی که هنگام بازرسی نیاز به سرویس احساس شود ، سرویس دهی برای قسمتهای متحرک و ثابت اعم از الکتریکی و مکانیکی صورت می پذیرد. همچنین هر آسانسور باید مطابق ” چک لیست سرویس و نگهداری آسانسور” ماهیانه حداقل یکبار مورد سرویس قرارگیرد.
 • تعمیرات پیشگیرانه = این تعمیرات زمانی صورت می گیرد که هنوز امکانات وسایل نصب شده در حال کار بوده و دچار خرابی نشده است. هدف از تعمیرات پیشگیرانه آن است که خرابی سیستم به تعویق افتد و یا جلوی خرابی های احتمالی گرفته شود.
 • تعمیرات خرابی = این تعمیرات مربوط به مواردی است که دستگاه از کار افتاده است و نمی تواند به وظایف پیش بینی شده عمل کند. با انجام تعمیرات لازمه ، آسانسور مجددا راه اندازی شده و مورد بهره برداری قرارمی گیرد.

سرویس و نگهداری آسانسور

مزایای سرویس آسانسور :

افزایش کارایی و بهره وری

به دلیل فرسودگی و پارگی ، آسانسورهای مسکونی یا تجاری اگر به موقع سرویس نشوند از بین می روند. با این حال ، با مراقبت های پیشگیرانه تجهیزات آسانسور به طور کارآمد کار کرده وطول عمر آن ها افزایش می یابد.

تاثیر سرویس و نگهداری آسانسور در کاهش هزینه ها

هزینه تعمیر و نگهداری پیشگیرانه به طور معمول بسیار مقرون به صرفه تر از هزینه تعمیرات است. قبل از بروز مشکل سعی کنید با تعمیر و نگهداری به موقع آسانسور مسکونی یا تجاری خود ، از وقوع آن جلوگیری کنید.

برقراری امنیت و حفظ جان سرنشینان

هنگامی که تجهیزات در شرایط بهینه کار نمی کنند ، مشکلات جدی در حین عملکرد آن پیش خواهد آمد. آسانسورها برای راحت تر شدن زندگی نصب می شوند ، نه دشوار تر شدن آن! اطمینان از عملکرد موثر تجهیزات همچنین ایمنی هریک از سرنشینان و دوستان یا کارمندان و مشتریان را تضمین می کند.

مراحل اقداماتی سرویس آسانسور :

 • بررسی ، روغن کاری و تنظیم آسانسورها بر اساس یک برنامه منظم و سیستماتیک
 • تعمیر و تعویض قطعات پوسیده
 • انجام آزمایشات ایمنی دوره ای که توسط ANSI / ASME A17.1 مشخص شده است

نکات کلیدی در نگهداری سرویس آسانسور :

نگه داشتن آسانسور در شرایط بهینه برای بهره وری در کسب و کار شما و جابجایی افراد به داخل و خارج ساختمان شما ، چه مشتری ، کارمند و چه ساکن باشد ، بسیار مهم است. به دنبال جلوگیری از توقف ناگهانی آسانسور ، ایستادن یا خراب شدن دستگاه آسانسور ساختمان خود هستید؟ برای اطمینان از نگهداری مناسب ، این پنج نکته آسان را دنبال کنید :

یادداشت مشکلات عملیاتی آسانسور

پیگیری اینکه هر چند وقت یکبار آسانسور شما خراب می شود و زمان و نحوه استفاده از آن یک روش مفید برای تشخیص هرگونه مشکل است. با مراجعه به این یادداشت ها سریع تر می توانید به راه حلی برای مشکل پیش آمده دست یابید. همچنین می توانید الگوهای تکراری همچون مشکلاتی که در زمان اوج پیش می آید و صداهای عجیب و غریب که ممکن است در ساعت های مشخصی در طول روز ظاهر می شوند را پیدا کنید.

انجام بازرسی های روزانه

این مورد را با یادداشت های مربوط به بررسی های روزانه آسانسور خود مطابقت دهید و هرگز این کار را فراموش نکنید! هنگام بازرسی آسانسور خود اطمینان حاصل کنید که تمامی قطعات به درستی کار می کنند و حتی کوچکترین تغییرات را در نظر بگیرید.

تعمیر و تعویض تجهیزات از کار افتاده

چراغ ها و لامپ های آسانسور به مرور زمان می سوزند و از بین می روند. از این رو در خدمات سرویس و نگهداری آسانسور این مورد باید در اسرع وقت بررسی شود تا از بروز مشکلات جدی جلوگیری شود.

از مصرف تمیزکننده های صنعتی خودداری کنید

مکانیسم های داخلی آسانسور در هنگام استفاده از مواد زبر و صنعتی مستعد خوردگی هستند. پاک کننده های قوی صنعتی می توانند باعث خوردگی و نهایتا منجر به خرابی مکانیسم داخلی شوند. بهتر است از استفاده از پاک کننده ها در آسانسورها به طور کامل خودداری کنید ، مگر اینکه پیمانکار آسانسور تمیز کننده مخصوصی را پیشنهاد کرده باشد.

نحوه محاسبه هزینه سرویس آسانسور به چه صورت است ؟

ج:نحوه محاسبه سرویس و بازرسی بر اساس نوع ساختمان ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) ، نوع درب ( لولایی و تمام اتوماتیک ) ، تعداد توقف ، تعداد واحد در هر طبقه برای هر آسانسور و تعداد آسانسورها است.

در چه صورت امکان سقوط آسانسور وجود دارد ؟

ج:در صورت تنظیم نبودن پاراشوت آسانسور و طراحی نامناسب

علت لرزش بیش از حد آسانسور چیست ؟

ج:ضعف مکانیکی و گاهی اوقات تنظیم نبودن درایو تابلو


درباره هزینه سرویس آسانسور و یا هرگونه سوال دیگه ای که دارید با شماره 66690925 تماس بگیرید.


 

اجزای آسانسور،معایب آسانسور هیدرولیکی،لیست قیمت آسانسور،مینی آسانسور خانگی،
قیمت آسانسور،آسانسور هیدرولیکی،جک از بغل،لیست قیمت آسانسور هیدرولیکی،قیمت آسانسور هیدرولیک،
شرکت آسانسور،تفاوت آسانسور هیدرولیک و کششی،قیمت آسانسور 4 نفره سال 99،آسانسور هیدرولیک خانگی،
نصب آسانسور،نقشه آسانسور هیدرولیک،کاهش قیمت آسانسور،قیمت اسانسور باربر،
انواع آسانسور،استاندارد آسانسور هیدرولیکی،قیمت آسانسور جکی،استعلام قیمت آسانسور،
کابین آسانسور،تصاویر آسانسور هیدرولیک،قیمت آسانسور 8 نفره،آسانسور ساختمان،
عکس آسانسور،عمق چاهک آسانسور هیدرولیکی،قیمت آسانسور یک طبقه،قیمت آسانسور روملس،
آسانسور هیدرولیک،نحوه عملکرد آسانسور هیدرولیک،قیمت پک کامل اسانسور،قیمت اسانسور کرمان،
آسانسور وینچی،قیمت پمپ هیدرولیک آسانسور،خرید آسانسور،قیمت آسانسور 8 نفره،
قیمت آسانسور خانگی،قیمت آسانسور،قیمت کابین تمام استیل آسانسور،آسانسور نمای ساختمان،
انواع پله برقی،پله برقی خانگی،اجزای پله برقی،مشخصات فنی پله برقی،پله برقی ایرانی،آموزش پله برقی،
،نصب پله برقی،سازه پله برقی،پله برقی چگونه کار میکند،مکانیزم پله برقی،آسانسور،خرید آسانسور،قیمت اسانسور،آسانسور هیدرولیک،
قطعات اسانسور،نصب آسانسور،فروش اسانسور،
قیمت آسانسور 4 نفره،قیمت آسانسور هیدرولیکی خانگی،قیمت قطعات آسانسور،درب آسانسور،قیمت آسانسور 6 نفره،
قیمت آسانسور خانگی،آسانسور هیدرولیکی خانگی،آسانسور هیدرولیک خانگی،آسانسور هیدرولیک قیمت،
آسانسور هیدرولیک چیست،آسانسور شیشه ای قیمت،آسانسور شیشه ای نمافآسانسور شیشه ای هیدرولیک،
آسانسور شیشه ای کوچک،قیمت موتور آسانسور،موتور گیربکس آسانسور،درب لولایی آسانسور،درب کابین آسانسور ،
قیمت درب لولایی آسانسور،آسانسور هیدرولیکی خانگی قیمت،آسانسور هیدرولیک جک بغل،آسانسور هیدرولیکی جک بغل،قیمت آسانسور هیدرولیکی کوچک،
جک هیدرولیک آسانسور قیمت،قیمت آسانسور هیدرولیک تک فاز،قیمت آسانسور شیشه ای گرد،قیمت آسانسور خانگی شیشه ای،
نمای شیشه ای آسانسور،استاندارد اسانسورکابین آسانسور،درب آسانسور،تعمیر اسانسور،کابین آسانسور لاکچری،
سرویس آسانسور،سرویس و نگهداری آسانسور،بازسازی آسانسور،نگهداری آسانسورانواع کابین آسانسور،

سرویس اسانسور شامل چیست,شرکت سرویس و نگهداری آسانسور,شرکت سرویس آسانسور,سرویس و نگهداری آسانسور هیدرولیک,

شرکتهای سرویس و نگهداری آسانسور ,دستورالعمل سرویس و نگهداری آسانسور

 

1 Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضویت
Call Now Buttonتماس با مدیریت
We would like to show you notifications for the latest news and updates.
ردکردن
اعلان ها را مجاز کنید